ČERPADLA

PROLAC HCP

Řada odstředivých čerpadel s vysokou účinností pro hygienické aplikace při zpracování mléka, nápojů, roztoků ve farmaceutice a kosmetice.Umožňuje sanitaci pro systémy CIP/SIP

 

HYGINOX SE

Hyginox SE  je odstředivé čerpadlo s nerez krytem proti stříkající vodě, zejména pro sanitaci potrubních systémů a zařízení v hygienických provozech při výrobě potravin, kosmetiky a farmacie. Sanitární a nákladově efektivní design Hyginox SE odstředivého čerpadla ho dělá vhodným zejména jako hlavní procesní čerpadlo v mlékárenském, nápojovém, farmaceutického a kosmetického průmyslu.

SLR

SLR je čerpadlo s nuceným oběhem a rotačními písty v hygienickém provedení. Je vhodné pro použití v mlékárnách, v potravinářském, nápojovém, kosmetickém, farmaceutickém a jemném chemickém průmyslu. Tyto rotační písty čerpadla jsou ideální pro řízení všech druhů tekutin, buď nízké nebo vysoké viskozity, jakožto i pro filtrovací a stáčecí aplikace. Výrobky obsahující křehké pevné látky, jako tiskovku lze čerpat bez poškození díky speciálně navrženým pístům.

Více na Inoxpa

PROLAC S

Prolac S  je sanitární odstředivé čerpadlo, které splňuje nejvyšší hygienické požadavky pro použití v potravinářském a farmaceutickém průmyslu.  Odstředivé čerpadlo PROLAC S je vhodné pro aplikace, které vyžadují vysoký stupeň hygieny, jemnou manipulaci s výrobkem a odolnost proti chemikáliím. Toto odstředivé čerpadlo, je obzvláště vhodné do hlavního výrobního procesu v mlékárenském, nápojovém, farmaceutického a kosmetického průmyslu.

PROLAC SWFI

Čerpadlo SWFI je odstředivé čerpadlo, které splňuje nejvyšší hygienické požadavky při výrobě např. injekční vody a ve farmaceutického průmyslu.

ESTAMPINOX EFI

Estampinox EFI je celonerezové  čerpadlo pro běžné použití – pitná voda, syrupy, pivo do 90 °C. Estampinox EFI  je odstředivé čerpadlo z nerezové oceli pro přenos vody a jiných kapalin. Je navrženo tak, aby uspokojilo potřeby pomocné služby v potravinářství, chemickém, farmaceutickém a vinařských odvětví.